Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ainda estou testando , mas uma das baterias veio com defeito
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Price: NT$422
one-size
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 13.3 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2401148202528460 |
Overall Rating: 4.60/5
Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ainda estou testando , mas uma das baterias veio com defeito
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: interesting hope it works well
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميلات جدا ورقيقات أحببتهم كثير مناسبات جداا لهديه للأصدقاء 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼
Author: あ***え
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 2回使って壊れたもう買わない絶対買わない
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼